Zawodowcy z Iłowa – podsumowanie

Zobaczcie pełną ofertę Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie #ZawodowcyZIłowa prowadzi @Jakub Rećko #ReTV

Szkoła oferuje  atrakcyjne kierunki kształcenia  dostosowane do wymogów rynku pracy. Nasza oferta oparta jest na współpracy z pracodawcami, która przynosi korzyści i obustronną satysfakcję. Preferujemy kształcenie praktyczne. Od kilku lat bierzemy udział w projektach unijnych, między innymi w projekcie pt: „Rozwój zawodowy uczniów Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie- Osadzie” oraz „Leśnik i informatyk szansą na zatrudnienie”. Dzięki, którym nasi uczniowie mogą odbywać bezpłatne staże zagraniczne co pogłębia ich wiedzę i zdobywają dodatkowe doświadczenie zawodowe. Dysponujemy nowoczesną bazą dydaktyczną, na miarę XXI wieku, dla wszystkich kierunków kształcenia. Ostatnio powstałe  pracownie to pracownia programowania  obrabiarek sterowanych numerycznie i rysunku technicznego – CAD/CAM oraz pracownia obróbki skrawania. Ponadto posiadamy największą w powiecie działdowskim halę sportową wyposażoną w siłownię, salę fitness.

Wybierając Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie, wybieracie miejsce realizacji swoich marzeń. Nasza szkoła jest dla Was, to Wy kształtujecie jej duszę i wyzwalacie ją ze stereotypów.

Jest to szkoła nowoczesna, na miarę XXI wieku. Gwarantujemy wysoki poziom kształcenia potwierdzony wysokimi wynikami egzaminu zawodowego i maturalnego. W naszej  szkole każdy może poczuć się wygranym. Jest to pomysł NA DZIŚ i NA JUTRO. Szkoła Blisko Ciebie