Internat w obiektywie

INTERNAT W NOWEJ ODSŁONIE. 

INTERNAT W NOWEJ ODSŁONIE. 

Pandemia koronawirusa spowodowała, że rok szkolny 2020/2021 różni się od poprzednich.

Z myślą o powrocie naszych podopiecznych do internatu oraz wzmocnieniu potencjału naszej placówki udało się nam pozyskać środki, aby powrót do szkoły oraz „drugiego domu” jakim jest internat stał się czymś wyjątkowym.

Oto kilka ujęć „rewolucji”, która z pewnością będzie miała wartość dodaną dla uczniów jak i wychowawców.

Dziękujemy za wsparcie Państwa Moniki i Karola Kuśmirczuk właścicieli sklepu Bricomarche Działdowo.

Otwarcie – 02 wrzesień 2019r.

Internat Zespołu Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie jest placówką oświatową przeznaczoną dla uczniów mieszkających w miejscowościach, z których codzienny dojazd do szkoły jest utrudniony. Internat został oddany do użytkowania 02 września 2019 r. Mieszkańcy internatu mają do dyspozycji pokoje dwu-, trzy- i cztero-osobowe. Baza lokalowa pozwala na pobyt 40 uczniów. Pokoje rozmieszczone są na jednym piętrze.