Wizja Kopernikowska – druk 3D

Projekt uczniów ZSTiO w Iłowie-Osadzie wyróżniony w konkursie

Projekt uczniów ZSTiO w Iłowie-Osadzie wyróżniony w konkursie informatycznym „SZLAKIEM MIKOŁAJA KOPERNIKA I DALEJ… W KOSMOS!”, którego organizatorem był Samorząd Województwa Warmińsko-Mazurskiego.
Ideą przedsięwzięcia jest rozwijanie wśród młodzieży umiejętności wykorzystywania nowych technologii, pogłębianie wiedzy w zakresie informatyki przy wykorzystaniu narzędzi IT oraz pracy zespołowej.
Biorący udział w projekcie to:
Uczniowie technikum informatycznego – Konrad Markiewicz, Emil Góralski, Dominik Szczepański
Uczniowie technikum mechanicznego – Kacper Grzymkowski, Piotr Rudnicki, Patrycja Efczyńska.
Technika, sposób wykonania i prezentacji pracy była dowolna i polegała na przygotowaniu m.in. aplikacji, stron www, gier, programów, robotyki/automatyki, projektów/prototypów pojazdów/urządzeń lub innych innowacyjnych rozwiązań informatycznych, technicznych, technologicznych.
Nasi uczniowie mieli możliwość sprawdzić się oraz podnieść swoje umiejętności.
Wykazali się wiedzą i umiejętnością przygotowania innowacyjnych rozwiązań technologicznych, informatycznych i technicznych.
Serdecznie dziękujemy i gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów w nauce! 👍🥇👍

„Wizja Kopernikowska – druk 3D”. 💪💪🏆