Plan CKZiU

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny MG.19

Data

Godz. Zajęć

Przedmiot

Prowadzący

04.05.2019

8.00-9.30

Programowanie i obsługa obrabiarek

Łukasz Szramka

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

Technologia obróbki skrawaniem

Łukasz Szramka

14.40-16.10

05.05.2019

8.00-9.30

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Wojciech Hinzman

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

18.05.2019

8.00-9.30

J. angielski

mgr Karolina Kaczorowska

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

19.05.2019

8.00-9.30

Podstawy technik wytwarzania

mgr Michał Wiśniewski

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

Techniki wytwarzania

mgr Michał Wiśniewski

14.40-16.10

14.40-16.10

24.05.2019

17.10-18.40

Technologia obróbki skrawaniem

Łukasz Szramka

18.50-20.20

25.05.2019

8.00-9.30

Programowanie i obsługa obrabiarek

 

 

 

Łukasz Szramka

 

 

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

26.05.2019

8.00-9.30

Technologia i obróbka skrawaniem

Łukasz Szramka

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

01.06.2019

8.00-9.30

Podstawy technik wytwarzania

 

 

Techniki wytwarzania

mgr Michał Wiśniewski

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

02.06.2019

8.00-9.30

Techniki wytwarzania

 

 

 

Podstawy technik wytwarzania

mgr Michał Wiśniewski

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

 

 

Plan zajęć kurs kwalifikacyjny MG.19

Data

Godz. Zajęć

Przedmiot

Prowadzący

07.06.2019

17.10-18.40

Programowanie i obsługa obrabiarek

Łukasz Szramka

18.50-20.20

08.06.2019

8.00-9.30

Programowanie i obsługa obrabiarek

Łukasz Szramka

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

Technologia obróbki skrawaniem

Łukasz Szramka

14.40-16.10

09.06.2019

8.00-9.30

Programowanie i obsługa obrabiarek

Łukasz Szramka

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

14.06.2019

17.10-18.40

Technologia obróbki skrawaniem

Łukasz Szramka

18.50-20.20

15.06.2019

8.00-9.30

Programowanie i obsługa obrabiarek

Łukasz Szramka

 

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

16.06.2019

8.00-9.30

Techniki wytwarzania

mgr Michał Wiśniewski

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

 

22.06.2019

8.00-9.30

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Wojciech Hinzman

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

23.06.2019

8.00-9.30

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Wojciech Hinzman

9.40-11.10

11.20-12.50

13.00-14.30

14.40-16.10

29.06.2019

8.00-9.30

Podstawy sterowania i regulacji maszyn

Wojciech Hinzman

9.40-11.10

11.20-12.50