Walentynki 2021

Walentynkowa  atmosfera nie omija  naszej szkoły

SERCE, to najpiękniejsze słowo świata,  SERCE, najcudowniejszy w życiu skarb.”

14 lutego czyli Walentynki tradycją jest, aby ten dzień był zawsze radosny i wyjątkowy w naszej szkole, gdy zimowy chłód możemy ogrzać ciepłem zakochanego serca. By w ten dzień szczególnie celebrować miłość i wzajemną sympatię.

Oczekiwanym momentem jak co roku jest szkolna akademia walentynkowa podczas której płynie wiele życzliwości i miłych słów – krótka walentynkowa chwila, małe serduszko, a szczęścia i radości tak wiele.  Niech ten wyjątkowy dzień, również w tym trudnym okresie będzie ekscytujący, pełny  wrażeń, niech zostanie w nim wylany „ocean miłości”.

Wielu krytykuje to święto za obce pochodzenie. Bez względu na to, skąd się wzięło, na pewno jest dobrą okazją do okazania najbliższym naszej sympatii. Najczęściej walentynkę dajemy kilku osobom. To dobrze, bo przyjaźni i miłości nigdy nie jest za dużo.

Kochajmy i bądźmy kochani! Jak mówi poeta: „ Miłość wszystkiego końcem, celem,  nie ma nic wyższego nad miłość na świecie.”

Mamy nadzieję że ciepła atmosfera walentynkowej akademii online utrzyma się w waszych sercach do końca zimy a  przyjazne uczucia niech trwają w naszej szkole każdego dnia.