Olimpiada Przedsiębiorczości

Dnia 07.03.2019 r. w siedzibie Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie odbyły się okręgowe eliminacje XIV Olimpiady Przedsiębiorczości. W eliminacjach szkolnych wzięło udział ponad 11.000 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całego kraju. Do kolejnego etapu zakwalifikowało się 234 uczestników, a wśród nich znalazły się uczennice klasy IIc Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie: Laura Grześkiewicz i Paulina Witkowska. Udział w eliminacjach okręgowych to duży sukces dla naszych uczennic i nowe ciekawe doświadczenie. Gratulujemy!!!