Akcja krwiodawstwa

Dnia 13 marca 2019 roku młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie już po raz kolejny aktywnie przystąpiła do akcji promującej honorowe krwiodawstwo pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.
W zorganizowanej akcji wzięło udział 28 uczniów i łącznie oddano 10350ml krwi. Uczniowie krwiodawcy to: Bartkowska Klara, Kordulewski Adrian, Matuszewski Paweł, Rosół Artur, Kołodziejski Paweł, Gołębczyk Gracjan, Cieszkowski Adrian, Kulesza Weronika,Teper Gracjan, Kalisz Filip, Rosłon Kacper, Olzacki Sebastian, Muziński Igor, Lubaszewski Michał, Fijał Joanna, Antczak Piotr, Szczypiński Szymon, Szklarski Daniel, Szymański Patryk, Krzesińska Gabriela, Orłowski Dominik, Przybysz Jakub, Sobiecki Paweł, Stanicki Dominik, Zakrzewska Dagmara, Gulajski Bartosz, Żóralski Karol, Gęsicki Szymon.
Gratulujemy i dziękujemy wszystkim krwiodawcom!