Wycieczka do Zakładu Obróbki Skrawaniem ABF

Uczniowie technikum mechanicznego w Zespole Szkół Zawodowych uczestniczyli w wycieczce do Zakładu Obróbki Skrawaniem ABF. To największa i najbardziej dynamiczna krajowa firma specjalizująca się w produkcji form szklarskich – matryc dla przemysłu spożywczego, kosmetycznego, czy farmaceutycznego. Obróbka odbywa się na obrabiarkach sterowanych numerycznie CNC z nowoczesnymi systemami sterowania (Heidenhein, Fagor, Siemens). Proces produkcji jest wdrażany i nadzorowany przez system ERP – CDN XL, a procesy technologiczne są przygotowywane i diagnozowane przez systemy typu CAD/CAM.


Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/home/lib:/home/lib/php:/home/lib/pear:/home/lib/php/pear:/home/conf/lib:/usr/share/fpdf:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/zszilowo/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41