Turniej Gier Komputerowych

W Zespole Szkół Zawodowych im. ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie-Osadzie dzięki zaangażowaniu uczniów szkoły oraz nauczycieli odbył się turniej gier komputerowych takich jak League of Legends oraz Counter-Strike: Global Offensive. Wszystkie mecze były rozgrywane na wysokiej klasy komputerach, które udostępniła graczom szkoła. Podstawowym zadaniem turnieju była gwarancja dobrej zabawy w duchu fair play. Uczniowie zainteresowani e-sportem drużynowym biorący udział w zmaganiach w trakcie trzydniowego maratonu rozegrali wiele emocjonujących pojedynków. Walka była naprawdę wyrównana a rozgrywki zacięte. Gry okazały się wyzwaniem nie tylko dla graczy ale również dla organizatorów co przyniosło wiele korzyści i ciekawych spostrzeżeń na przyszłość. Po rozegraniu wszystkich spotkań najlepsze dwie drużyny w każdej z gier otrzymały puchar oraz nagrody. W grze Counter-Strike: Global Offensive najlepszym okazał się zespół o nazwie Arctic Monkeys zaś w grze League of Legends zespół Delta Szwadron Super Cool Komando Wilków Alfa. Wszyscy zadowoleni z wyników swoich zmagań czekają na następną edycję turnieju w szkole w Iłowie która jest przewidywana w przyszłości.


Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/home/lib:/home/lib/php:/home/lib/pear:/home/lib/php/pear:/home/conf/lib:/usr/share/fpdf:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/zszilowo/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41