Wycieczka do Olsztyna

Wycieczka do Olsztyna

Sprawozdanie z wycieczki do Olsztyna

W piątek 25 października 2019 r. uczniowie klas pierwszych naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce do Olsztyna. Głównym celem wycieczki była wizyta w Planetarium i Obserwatorium oraz seans w kinie, a także zabawa w aktywnym parku rozrywki „Bartbo”. Uczniowie poznali szeroką wiedzę związaną z ruchem obrotowym i obiegowym ziemi oraz ich skutkami. Młodzież dowiedziała się jak w dawnych czasach prowadzono obserwacje astronomiczne. Oprócz poszerzenia wiedzy o kosmosie uczniowie uczestniczyli na pouczający i skłaniający do refleksji seans filmu pt. „Obywatel Jones”. Uczniowie na koniec wycieczki udali się do parku rozrywki na popularną grę zespołową – paintball.

Dziękujemy uprzejmym przewodnikom planetarium, obserwatorium oraz parku rozrywki aktywnej „Bartbo” za bezpieczne i interesujące poprowadzenie zajęć edukacyjno-rozrywkowych.

Była to wycieczka bardzo ciekawa i udana. Pozwoliła uczniom poszerzyć wiedzę o wszechświecie, dostarczyła wielu niezapomnianych wrażeń i emocji oraz była doskonałą lekcją wychowania fizycznego. To także doskonały sposób na integrację klasy.


Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/home/lib:/home/lib/php:/home/lib/pear:/home/lib/php/pear:/home/conf/lib:/usr/share/fpdf:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/zszilowo/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41