Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej

Dnia 01.03.2019 r. w Olsztynie odbyła się Wojewódzka Olimpiada Wiedzy o Obronie Cywilnej. W olimpiadzie wzięło udział 20 drużyn ze szkół ponadgimnazjalnych z województwa warmińsko-mazurskiego.
Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie –Osadzie reprezentowali uczniowie klasy IIIc: Jolanta Krzesińska i Patryk Szymański.
W I części olimpiady uczniowie rozwiązywali test teoretyczny w którym nasi reprezentanci uzyskali łącznie 77 pkt zajmując II miejsce.
W II części najlepsze 5 drużyn uczestniczyło w rozgrywkach ustnych odpowiadając na pytania komisji. Nasza drużyna ostatecznie zajęła V miejsce.
Dziękujemy i gratulujemy !!!