Dnia 8 stycznia 2020 odbyła się akcja pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”

Dnia 8 stycznia 2020 roku młodzież Zespołu Szkół Technicznych  i Ogólnokształcących w Iłowie- Osadzie  już po raz kolejny  aktywnie przystąpiła do akcji promującej honorowe oddawanie krwi pod hasłem „Młoda Krew Ratuje Życie”.

Do akcji włączyły się 32 osoby, z czego 27 zostało zakwalifikowanych do oddania. Większość krwiodawców to członkowie Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie- Osadzie.

Uczniowie krwiodawcy to: Kalisz Filip, Rosłon Kacper, Olzacki Sebastian, Muziński Igor, Lubaszewski Michał, Fijał Joanna, Szczypiński Szymon, Szymański Patryk, Krzesińska Gabriela, Orłowski Dominik, Żóralski Karol, Gulajski Bartosz, Zakrzewska Dagmara, Cezary Biller, Kruszewski Bartosz, Osiecki Piotr, Kaczorowski Sebastian, Rząs Patryk, Pokojski Ireneusz, Moszczyński Jakub, Kornowski Dominik, Rynkowska Izabella,  Meredyk Paulina. Do akcji przyłączyli się nauczyciele ks. Łukasz Figurski oraz  pan Michał Wiśniewski.                                                                         

Łącznie oddano 12150ml krwi. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim krwiodawcom za bezinteresowne propagowanie idei honorowego krwiodawstwa!