Zawodowe środy – informatycy

Nasi informatycy od kilku tygodni realizują projekt uczniowski, który ma na celu usprawnienie pracy szkolnego internatu. W ramach projektu opracowali oni aplikację pozwalającą na prowadzenie rejestru wejść i wyjść na teren internatu. Tworzone oprogramowanie pozwoli uczniom mieszkającym w internacie na zdalne zgłoszenie chęci wyjścia z internatu, a także zgłoszenie powrotu na jego teren. Oprogramowanie składa się z prostej w obsłudze i intuicyjnej aplikacji mobilnej dla mieszkańców internatu, a także portalu internetowego z bogatą funkcjonalnością, przeznaczonego dla wychowawców internatu. Ten duży projekt zmierza do finalizacji. Przed nami jeszcze oficjalne testy oraz wdrożenie go w życie codzienne szkolnego internatu.