Zawodowcy z Iłowa – dzień czwarty

Dziś przedstawiamy kolejny z kierunków, który oferuje Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie, czyli Technik Mechanik operator obrabiarek sterowanych numerycznie. Finał programu #ZawodowcyZIłowa już jutro!

W ramach projektu pt: Technik mechanik – operator obrabiarek skrawających, Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie otrzymał środki finansowe z Unii Europejskiej w kwocie 432 149,94 zł. na wyposażenie pracowni w sprzęt i urządzenia niezbędne do realizacji podstawy programowej. Powstała pracownia programowania obrabiarek sterowanych numerycznie, pracownia tokarek konwencjonalnych  oraz pracownia rysunku technicznego – CAD.

Zawodowcy z Iłowa - technik mechanik

Dziś przedstawiamy kolejny z kierunków, który oferuje Zespół Szkół Zawodowych w Iłowie-Osadzie, czyli Technik Mechanik. Finał programu #ZawodowcyZIłowa już jutro! 😎

Opublikowany przez Telewizja Regionalna Retv Czwartek, 26 kwietnia 2018

Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/home/lib:/home/lib/php:/home/lib/pear:/home/lib/php/pear:/home/conf/lib:/usr/share/fpdf:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/zszilowo/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41