Turniej Lan Party CS-GO

13 maja w sobotę w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie został rozegrany finał turnieju Lan Party CS-GO. 16 drużyn 5-osobowych wzięło udział w zmaganiach kwalifikacyjnych, które doprowadziły do wyłonienia 4 najlepszych drużyn walczących o miejsca na podium. Wśród najlepszych znalazły się: SKA i Compadres z Działdowa oraz Emeryci i OHJCH z Iłowa. W dniu poprzedzającym starcie finałowe zostały rozegrane eliminacje o wejście do ścisłego finału oraz o trzecie miejsce. W finale spotkały się drużyny SKA oraz Emeryci. Obydwie drużyny pełne ambicji przystąpiły do finałowej batalii. Po dwóch zaciętych meczach oraz dogrywce, drużyny musiały rozegrać dodatkowy mecz wyłaniający zwycięzcę, którym okazała się drużyna SKA w mieszanym składzie uczniów z Działdowa oraz Mławy: Wiktor Grzybicki, Kacper Rzepczyński, Jakub Dunajski, Patryk Kocięba, Sebastian Nowakowski oraz Mateusz Głuśniewski jako rezerwowy. W organizacji turnieju czynny udział wzięli uczniowie naszej szkoły m. in.: Daniel Bartkiewicz, Ksawery Barwiński, Sebastian Różycki, Sebastian Majewski, Zofia Bąk, Piotr Efczyński oraz Jan Walczak.