Powiatowa Olimpiada Wiedzy o BP.

Dnia 03.03.2023 r. odbyła się Powiatowa Olimpiada Wiedzy o Bezpieczeństwie Powszechnym zorganizowana przez Wydział Zarządzania Kryzysowego i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Działdowie. Uczennice ZSTiO w Iłowie - Osadzie Roksana Szklarska i Marta Bruździak w rywalizacji w której wzięło udział sześć dwuosobowych zespołów ze szkół ponadpodstawowych zajęły I miejsce. W pierwszej części olimpiady uczniowie rozwiązywali test teoretyczny składający się z 50 pytań, w drugim etapie najlepsze trzy drużyny uczestniczyły w rozgrywkach ustnych odpowiadając na pytania komisji. Serdecznie gratulujemy naszym uczennicom i życzymy sukcesów na szczeblu wojewódzkim, który odbędzie się 24 marca 2023 roku w Olsztynie.