Piknik Techniczny Talent’s Day 2022

W czwartek 28 kwietnia w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie – Osadzie odbył się Piknik Techniczny „Talent’s Day” 2022 w trakcie którego po raz czwarty wręczono Edmundki. Niepowtarzalna statuetka w tym roku powędrowała do wspierającego szkołę Gabriela Chojaka.

Wręczenie statuetki poprzedziła debata pracodawców, którzy przeanalizowali potrzeby rynku pracy i docenili kierunki kształcenia oferowane przez naszą szkołę, jako perspektywiczne zawody.

W dalszej części wydarzenia, zaproszeni goście – w postaci delegacji ze szkół podstawowych – mogli zwiedzić naszą szkołę i skorzystać z przygotowanych dla nich atrakcji – między innymi projekcji filmu 3d, czy też zapoznać się z ofertą stoisk skomponowanych przez uczniów, nauczycieli i partnerów naszej szkoły. Nie zabrakło także poczęstunku przygotowanego dla naszych gości.

Całość wydarzenia zwieńczyły wyścigi robotów „Lego Masters” – w których uczniowie naszej szkoły rywalizowali o miano najszybszej konstrukcji.

Impreza relacjonowana była także przez lokalne media. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem wideo, jaki przygotował portal Moje Działdowo.

 

Więcej zdjęć – do zobaczenia na naszym Facebook’owym profilu, na który wszystkich serdecznie zapraszamy: