Niepodległa – 100 lat

W związku z obchodami 100-lecia niepodległości dnia 7 listopada w ZSZ Iłowie – Osadzie odbył się Quiz Historyczny p.t. Niepodległa – 100 lat.

Quiz dotyczył wiedzy historycznej obejmującej wydarzenia, postacie, symbole narodowe okresu odzyskania niepodległości.

W quizie uczestniczyli uczniowie klas I-IV w trzyosobowych zespołach.

9 listopada odbył się apel z okazji 100 rocznicy odzyskania niepodległości. Uroczystość przebiegła pod hasłem Moja Niepodległa – Historia w postaciach zapisana.

W uroczystości brali udział uczniowie szkoły wraz z nauczycielami, administracją i obsługą.

11 listopada 2018 roku w Kościele w Iłowie – Osadzie uczniowie wraz z opiekunami uczestniczyli w mszy za ojczyznę. Uczniowie w Kościele wystąpili z programem Moja Niepodległa – Historia w postaciach zapisana. Następnie uczestniczyli w przemarszu i uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego.


Warning: include(): Failed opening '/index.php' for inclusion (include_path='.:/home/lib:/home/lib/php:/home/lib/pear:/home/lib/php/pear:/home/conf/lib:/usr/share/fpdf:/usr/share/pear:/usr/share/php') in /home/users/zszilowo/public_html/wp-content/plugins/social-share-button/includes/class-shortcodes.php on line 41