Iłowo-Lan Party – Finał

2 marca w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie został rozegrany finał turnieju gamingowego "Iłowo-Lan Party" w grze counter-strike 2. Do rozgrywek zgłosiło się 12 drużyn, które zmierzyły się w drabince eliminacyjnej, prowadzącej do wyłonienia najlepszej czwórki. Prowadzeniem turnieju zajęli się uczniowie klasy 2i, a w szczególności Daniel, Ksawery, Zosia, Czarek i Janek.
W rozgrywkach finałowych spotkali się uczniowie reprezentujący następujące drużyny: Golden Fire, SKA, Freestylers, Autoserwis Tomasz.
Dla kibiców rozgrywek finałowych została udostępniona oddzielna sala z dużym monitorem obsługiwanym w trybie streamu na żywo, zaś serwowaniem wideo w strefie kibica zajął się były uczeń naszej szkoły - Piotr.
Po zaciętej i niezwykle wyrównanej walce zwycięzcą turnieju została drużyna SKA, która pokonała w finale uczniów z Golden Fire. Na trzecim miejscu znalazła się drużyna Freestylers, zaś zaraz za podium uplasowała się drużyna Autoserwis Tomasz. Warto wspomnieć, iż SKA po raz drugi z rzędu zdobyła tytuł championa. Dziękujemy wszystkim uczestnikom oraz realizatorom "Iłowo-Lan Party" za dobrą zabawę i wspólnie spędzony czas.