II miejsce w II powiatowym konkursie poezji śpiewanej

19 i 20 lutego br. odbył się II Powiatowy Konkurs Poezji Śpiewanej. Organizatorami wydarzenia byli: Powiat Działdowski oraz II Liceum Ogólnokształcące im. Jana Pawła II w Działdowie. Partnerami współorganizującymi: Miejski Dom Kultury w Działdowie i Młodzieżowa Rada Miasta Działdowo. Konkurs przebiegał pod Patronem Honorowym Starosty Działdowskiego. Zgodnie z założeniami regulaminu konkursowego celem przewodnim wydarzenia było zaprezentowanie młodych ludzi, którzy swoimi zainteresowaniami, pasją i uzdolnieniami wzbogacają oraz przekształcają nie tylko swoje życie, ale także życie lokalnej społeczności. Występy uczestników w kat. solista bądź zespół/chór, oceniało jury w składzie: Piotr Nowakowski – przewodniczący, Kornelia Falk, Dominika Banach, Natalia Świniarska i Paweł Borzeński. Uczeń ZSTiO w Iłowie- Osadzie, Szymon Krzeszewski wyśpiewał sobie II miejsce w kat. solista, prezentując interpretację głosową utworu Znów wędrujemy w aranżacji G. Turnaua, autorstwa K.K. Baczyńskiego. Gratulujemy, jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!