FERA 2019

FESTIWAL TWÓRCZOŚCI RELIGIJNEJ
FERA 2019
JUŻ ZA NAMI…
Dnia 17.11.2019 roku w Gminnym Ośrodku Kultury w Iłowie -Osadzie odbył się XXIII Ogólnopolski Festiwal Twórczości Religijnej FERA 2019 zorganizowany, jak co roku przez Gminny Ośrodek Kultury w Iłowie – Osadzie. Celem festiwalu jest promowanie twórczości religijnej wśród dzieci i młodzieży.
W tym roku uczniowie naszej szkoły wznieśli się ponad    przeciętność w następujących kategoriach konkursowych:
Praca plastyczna
–  szkoły ponadgimnazjalne
I miejsce –Patrycja Efczyńska
klasa I m TM
– szkoły ponadpodstawowe
III miejsce –Franciszek Borawski
klasa I d TL
Zwycięzcy otrzymali gromkie brawa, gratulacje, upominki oraz dyplomy.