Dając krew dajesz życie.

Dnia 12.12.2022 roku w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących w Iłowie-Osadzie odbyła się akcja oddawania krwi zorganizowana przez Klub Honorowych Dawców Krwi PCK. W akcji zarejestrowało się 28 osób, z czego 20 krwiodawców oddało 9 000 ml krwi. Zarząd Klubu HDK serdecznie dziękuje młodzieży za zaangażowanie i ofiarowanie własnej krwi dla ratowania zdrowia i życia drugiego człowieka. Składamy podziękowania dla Pana Jacka Markiewicza Dyrektora ZSTiO w Iłowie-Osadzie za umożliwienie przeprowadzenia akcji oraz Pracowników Szpitala SPZOZ w Działdowie. Krew jest bezcennym darem i symbolem życia. Dzielmy się tym niezastąpionym dobrem, które nosimy. Niech zawsze łączy nas krew, która ratuje życie. Gratulujemy i zapraszamy wszystkich "krewniaków" do kolejnych dobrych inicjatyw!