Studniówka 2018

Studniówka 2018

 Dnia 20.01.2018 roku uczniowie klas maturalnych Zespołu Szkół Zawodowych im ks. Edmunda Domańskiego w Iłowie- Osadzie bawili się na balu studniówkowym. W studniówce uczestniczyły trzy klasy: IVc technikum kształcące w zawodzie technik leśnik z wychowawczynią  panią Mariolą Jarzynka, IVh technikum kształcące w zawodzie technik handlowiec oraz klasa IVi technikum kształcące w zawodzie technik informatyk z wychowawczynią panią Hanną Konicz. Bal studniówkowy odbył się w Domu Weselnym u Smolenia w Iłowie- Osadzie. Uroczystość poprowadzili uczniowie Martyna Godlewska oraz Mateusz Pieckowski, którzy w imieniu wszystkich maturzystów powitali zaproszonych gości.

Bal studniówkowy tradycyjnie otworzył pan Dyrektor Jacek Markiewicz, dziękując za zaangażowanie wychowawcom, nauczycielom oraz przede wszystkim rodzicom. Droga młodzieży, już za sto dni ukończycie szkołę i staniecie przed kolejnymi  ważnymi  egzaminami. One otworzą wam drzwi na  wymarzone  uczelnie, podsumują wasz uczniowski wysiłek i jednocześnie utwierdzą was w poczuciu, że nie straciliście żadnego dnia, a każdą chwilę właściwie wykorzystaliście, wierzę, że na pewno osiągniecie sukces. – mówił pan dyrektor.
 Głos zabrał również Wójt Gminy Iłowo- Osada pan Sebastian Cichocki życząc pomyślności na maturze oraz wspaniałej zabawy studniówkowej. Nie zabrakło słów uznania ze strony uczniów, którzy symbolicznymi kwiatami podziękowali zaproszonym gościom, dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom oraz rodzicom.

Na słowa „Poloneza czas zacząć” …maturzyści ruszyli na parkiet. Po wykonaniu pamiątkowych zdjęć klasowych, przyszedł czas na wspaniałą zabawę do białego rana.

Dodaj komentarz